o nas kursy zdjęcia faq blog kontakt

RODO

Zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”) informujemy, że Administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniu jest Olga Kosek SW Jura z siedzibą w Krakowie, 31-271 przy ul. Krowoderskich Zuchów 15/11.

Dane są zbierane dla celów realizacji zadań Szkoły Wspinania Jura. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a. RODO).

Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane będą przetwarzane aż do cofnięcia zgody.

Wszelkie wnioski, pytania i żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych powinny być kierowane na adres e-mail:

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich podanie jest warunkiem przyjęcia na zajęcia. Dokonanie rezerwacji jest równoczesne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie wszelkich informacji, materiałów szkoleniowych i marketingowych od Szkoły Wspinania Jura. W każdej chwili możesz cofnąć tę zgodę wysyłając maila na adres: